Lonely woman

Osamotnienie

Osamotnienie ❤️‍🩹 – jedna ze składowych żałoby.
Wokół nas jest wielu ludzi, ale nie ma tej jednej JEDYNEJ osoby, a to sprawia, że świat wydaje się pusty. Nikt i nic nie jest w stanie zastąpić tych, których straciliśmy. Możesz ponownie wejść w związek, mieć kolejne dziecko czy adoptować nowego zwierzaka. Mimo to już nikt nie będzie tą osobą, którą kochaliśmy w nasz wyjątkowy sposób. Z biegiem czasu, godzina po godzinie, dzień po dniu, miesiąc po miesiącu i rok po roku, zaakceptowanie tej samotności stało się częścią mnie. Ale nie przeszkadza mi to budowaniu nowych, głębokich relacji. Ta samotność po stracie mojego Taty, mojej Babci, moich zwierząt to mój sposób na zachowanie dla nich miejsca w moim sercu i miłości, którą dzieliliśmy…💝💝💝

 

With Metta ❤️              

Anna